אולם אירועים לברית או בריתה בנתניה

מחפשים אולם לברית או בריתה בנתניה? פולגה אירועים זה המקום המושלם בשבילכם!

את השמחה הגדולה עם הולדתו של תינוק או של תינוקת חוגגים עם בני המשפחה והחברים באירוע מלא באושר.

אולם לברית בנתניה

כאשר הלידה הצפויה היא של בן ויש ימים בודדים להיערכות מהלידה, נוהגים בני הזוג להחליט מראש שזהו אולם האירועים בנתניה המועדף עליהם ולאחר שהלידה עוברת בשלום, הם מתאמים את המועד לעריכת ברית המילה. האולם דואג שיהיה ברשותו כיסא יפהפה לאליהו הנביא כמיטב המסורת וההורים ייהנו מחדר התארגנות עם התינוק לקראת החיתוך של הברית.

 

אולם לבריתה - זבד הבת

טקס זבד הבת נערך בדרך כלל לאחר תקופת ההחלמה של היולדת וצוות ההפקה דואג לכל התיאומים כך שהמשפחה המצומצמת, המורחבת והחברים ייהנו מהמקום היפהפה. האורחים יושבים על כיסאות נוחים סביב שולחנות ערוכים בטוב טעם. יש מעברים נוחים בין השולחנות ואין צפיפות כך שהמרחב הוא פנוי ונוח מאד.

הקהל ייהנה ממעדנים במנות הראשונות, העיקריות ומהקינוחים הנהדרים שיותירו טעם נפלא בחלל הפה של כל האורחים. הם ייהנו גם ממשקאות צוננים ומשתייה חמה בהיצע נרחב של אופציות כמו תה, קפה, אספרסו ועוד.

צוותי הניהול ומנהל האירוע של האולם מקפידים על כך שכל ההיערכות, מערך ההגשה, המלצרים והאירוח יהיו ברמה גבוהה מאד, כל אורח ירגיש את המעטפת וייהנה לאורכו של כל האירוע המוצלח!

אירוע ברית או בריתה באולם קטן בנתניה

אירוע ברית או בריתה באולם קטן בנתניה – אולם קטן הוא האופציה האידאלית עבור אירוע כמו ברית ובריתה לאור כמות המזומנים שבדרך כלל אינה גדולה. כך יושבים כולם יחד באווירה פסטורלית ואינטימית ונהנים מהמפגש של בני המשפחה והחברים כדי לשמח את המשפחה הצעירה.

אפשר לתאם חבילת הכול כלול שמותאמת לאירוע של ברית או של בריתה. החבילה כוללת חדר התארגנות, צלם סטילס מגנטים, מוזיקת רקע, עיצוב יפהפה של השולחנות תוך שילוב מפות ומפיות תואמות והצבת אקססוריז יפים במרכזי השולחנות כמו פמוטים, נר או פריטים מרשימים אחרים.

האורחים מאושרים לראות את התינוק או את התינוקת שנולדו לא מכבר, ליהנות מהמראה ומהתנועתיות של כל אחד מהם בעגלה.

4 / 1