אולם מושלם לחינה אותנטית

אולם פולגה הוא האולם המתאים ביותר לחינות באזור נתניה לאור המבנה הגיאומטרי שלו והאפשרות ליהנות מכל העולמות בטקס זה.

כאשר מתאמים מיקום לאירוע חינה יש לוודא שיש בו מיקום אידאלי לעריכת טקס החינה, להציב במקום זה את הספסלים המקושטים בגווני אדום וזהב, כך שכל המשפחה הקרובה, החתן והכלה ייהנו מהטקס המיוחד הכולל את חלוקת המתנות ומריחת החינה על הידיים.

צוותי הניהול ומנהל האירוע נערכים מראש שיהיה מקום גם לתהלוכה היפהפייה של האורחים עם המגשים מהכניסה לאולם פנימה כדי לשמח את החתן ואת הכלה.

האורחים נהנים בכניסה לאירוע ממגוון של מאכלים טריים אשר ממתינים להם בדוכני המזון המעוצבים והם מושתתים על המטעמים המסורתיים לחגיגות האלה שמדגישים את הקשר למרוקו או לחלופין לתימן.

אולם לחינה מרוקאית או חינה תימנית

פולגה הוא המקום לחינה מרוקאית או חינה תימנית בנתניה, אפשר לערוך טקס יפהפה בכל אחד מהסגנונות הרצויים, חינה מרוקאית או חינה תימנית אותנטית ולהעניק למשתתפים את התחושה שהם נמצאם במדינה רחוקה כיוון שכל העיצוב והתפאורה מותאמים לכך.

האופציה המועדפת בתכנון חינות היא בשיטת הכול כלול שבה האולם דואג לחדר התארגנות כדי שהאורחים ילבשו את הבגדים המסורתיים, כמו כן בר אלכוהול תוצרת חוץ, תקליטן מעולה וצלם סטילס מגנטים.

המוסיקה האותנטית והאווירה המיוחדת לאורכו של כל טקס החינה הצבעוני מותירים רושם רב על הקהל שנהנה מכל רגע. רחבת הריקודים מלאה ברוקדים שנזכרים בכל השירים האהובים עליהם ובתלבושות הנהדרות.

88e9ad31-6d66-494a-9606-ff726de2f6e9

מקום לחינה בשרון ובנתניה

 כשמחפשים מקום לחינה בשרון ובנתניה, פולגה הוא אחד מהמקומות הבולטים לאור ההשקעה הגדולה של הנהלת המתחם בנראות המקום, בעיצוב אורבני שתוכנן בקפידה והוא יוצר מקום יוצא דופן.

צוותי הניהול דואגים להעניק לאורחים את כל המעטפת הנדרשת שכוללת הקפדה על לוח זמנים על פי בקשת החתן והכלה, זמנים להגשת המנות העיקריות, להגשת קינוחים אותנטיים כמיטב המסורת וגם קינוחים אחרים במרקמים נהדרים.

הצוותים מעניקים דגש לכך שכל אירוע מקבל צביון משלו כדי להעניק גם לזוג הצעיר וגם לאורחים תחושה נפלאה של אושר.

אחד היתרונות החשובים של פולגה הוא בכך שקל מאד להגיע אליו תוך נסיעה דרך צירי התנועה המרכזיים וחנייה של הרכב בחניון המסודר ללא צורך בחיפוש אחר חניה ברחובות הסמוכים.

4 / 1