אולם לחתונה בנתניה

ברגע שבני זוג שמחפשים אולם או גן אירועים ליום חתונתם נכנסים לגן האירועים שלנו, הם מרגישים את השקט, את השלווה ואת הרוגע שעוטפים את כל המרחב ועם זאת הם רואים רחבת ריקודים נפלאה שאפשר לרקוד בה לאורך כל המסיבה.

מי שמעוניין לבדל את האולם שבו הוא יתחתן מהרבה מאד אולמות אחרים, בוחר את פולגה, אולם מהמם ביופיו לחתונה בנתניה ויש לכך סיבות רבות:
אולם מרהיב ביופיו שעוצב על ידי מעצבי פנים שהקפידו על כל פרט ופרט בכל חלל האולם ובכל אחת מפינותיו. האלמנטים המשולבים של העץ והברזל שנראים בכל מקום מקבעים את הסגנון האורבני שמאפיין אותו ומעניק לו מראה יוצא דופן.

צוות הניהול של האולם הוא מיומן ומנוסה מאד ולכן כל מה שסוכם עם ההנהלה לקראת האירוע מתבצע בפועל ובדיוק על פי לוח הזמנים שסוכם. לכל אירוע יש את האופי שנקבע עבורו ולכן אין התנהלות זהה בכל האירועים, אלא הצוותים המקצועיים מתאימים את עצמם לדרישות של המארחים ולכן כל אירוע נראה ומתנהל אחרת.

גן אירועים לחתונה בנתניה

הקולינריה המוקפדת בגן אירועים בנתניה מובילה לכך שהאורחים שבעי רצון מהמטעמים הרבים שמוגשים להם הן בדוכני הכניסה והן בארוחות הגורמה לאחר החופה.

התפריטים של השף הם מעולים במנות הראשונות, העיקריות ובקינוחים המפתיעים. כל אחד מהמשתתפים ימצא הרבה מאד מאכלים אשר מותאמים לטעמו הקולינרי ולכן אין ספק שהחתונה תוכרז כחתונה מוצלחת ביותר.

אחד היתרונות של פולגה הוא המיקום הגיאוגרפי שלו, קל מאד להגיע אליו באמצעות כבישי הגישה המהירים, לאורחים ממתינה חניה רחבת ידיים, כך שהם אינם צריכים להתרוצץ ולחפש חניה באחד הרחובות הסמוכים.

חתונת שישי באולם בנתניה

בחתונת שישי צהריים נהנים בני הזוג וגם האורחים מכל העולמות, חתונה באור יום לשמחתם של כל המשתתפים, חניה נוחה, מיקום שהוא כליל השלמות וכליל היופי. החופה המעוצבת, ההשקעה בגסטרונומיה והחשיבה על כל רובד נחוץ במהלך האירוע, יכתירו לבטח את החתונה כחתונת השנה.

ההשקעה בציוד המושלם יוצרת חתונה נהדרת הכוללת שימוש במערכת הגברה מקצועית, תאורה ייחודית, מסכים בכמה מיקומים והזמנות דיגיטליות.

כדי להקל על הזוג הצעיר, אפשר לקבל אופציה של אירוע הכול כלול. בדרך זו האולם דואג לכל הנושאים הנלווים כמו צלם וידאו, צלם סטילס ומגנטים, בר אלכוהול תוצרת חוץ, אולם מעוצב ברמה גבוהה, חופה מהממת, תקליטן איכותי וחדר התארגנות עבור החתן והכלה.

4 / 1