אולם לאירוע עסקי בנתניה

אולם לאירוע עסקי בנתניה – הפקה של אירועים עסקיים לעובדים היא נדבך חשוב מאד בהתנהלות העסקית. זו הסיבה שחברות רבות בוחרות לחגוג זאת בפולגה, שהוא האולם המתאים ביותר לאירועים עסקיים.

אחד היתרונות המשמעותיים של מיקום זה הוא הגישה הנוחה מכל הכבישים הראשיים המגיעים לנתניה וכבישי הגישה המגיעים עד החניה הסמוכה לאולם ומאפשרים מיקום נוח לכל רכב, ללא צורך בחיפוש מקום חניה באחד הרחובות הקרובים.

השף שלנו מנוסה מאד בהכנת הקולינריה לכנסים עסקיים ולכן הוא בונה תפריט של מאכלים בין לאומיים . ההכנה במטבח מתבצעת תוך שמירה על מטבח נקי ועל היגיינה ברמה גבוהה לאורכו של כל הליך ההכנה.

מקום לערב חברה בנתניה

מקום לערב חברה בנתניה – כדי להפיק את האירוע המוצלח ביותר עבור כל חברה, אנחנו מתחילים בפגישה עם הנהלת החברה או נציגיה.

בסיעור מוחות זה אנו יורדים לרזולוציות נמוכות כדי להבין מי החברה האופי שלה ומטרת האירוע, אילו אביזרים עלינו להכין כמו שולחן למתנות, חלוקת מקומות הישיבה, כמה קולגות אמורים להגיע, מה יהיה לוח הזמנים הרצוי וכל נושא נוסף שדרוש כדי להבין את משמעות הערב חברה וזאת כדי להיערך אליו כמו שצריך.

אולם לכנסים בנתניה

אולם לכנסים בנתניה – אנשי העסקים שמגיעים לאירועים הללו, כבר ביקרו במקומות רבים בעולם, זו הסיבה שאולם פולגה מתייחס באופן ייחודי לאירועים העסקיים שנערכים באולם ומעניק לאורחים חוויה עיצובית וקולינרית.

מדובר באירועים יוקרתיים בסגנון בוטיק שבו קיימת תשומת לב רבה של מנהל האירוע לכל פרט ופרט. הכול מתוכנן בקפידה רבה תוך שילוב של כל הצרכים הנדרשים לאירוע מסוג זה כמו תאורה נאותה, מערכת הגברה מעולה, עבור השלב של ההרצאה והמצגת ומסכים איכותיים כדי לאפשר לכל הנוכחים לצפות במידע מכל מקום.

האווירה הכללית בכנס היא מאד חמימה וביתית בזכות העיצוב הייחודי שמעניק תחושה נפלאה לכל אחד מהמשתתפים ולכן כל האורחים ייהנו מאד מהכנס האיכותי מתחילתו ועד סופו.

4 / 1